Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14

Zadné kryty
Flipové otváranie puzdier

Najkomplexnejšiu ochranu pre váš smartfón poskytuje ideálna kombinácia tvrdeného skla s puzdrom, obálkou alebo zadným krytom vyrobeným presne pre váš Apple iPhone 14. Keďže každý z nás má na svoj smartfón iné požiadavky, máme pre vás širokú ponuku farebných puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 14 v rôznych dizajnoch.

Zobraziť viac
Zvolená kategória neobsahuje žiadne produkty

Puzdrá, obaly a kryty pre mobilný telefón Apple iPhone 14 spĺňajú všetky požiadavky na pohodlné používanie telefónu. Podporujú jedinečný dizajn smartfónu. Medzi tie nechcenejšie patria lacné a luxusné, puzdrá na obrazy, obaly alebo kryty. Puzdrá, obaly a kryty s tvrdeným sklom chránia Apple iPhone 14 pred poškriabaním a poškodením. 

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 14?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 14. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 14

Obaly na iPhone 141. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 14 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

V prípade telefónu Apple iPhone 14 nájdete označenie tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 14.

 

 

Vyberte si z puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 14

 

Silikon na Apple iPhone 14

Zadný kryt pre Apple iPhone 14

Zadné kryty, puzdrá a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 14 sú silikónové, plastové, ale aj ako odolný pancierový kryt na dokonalú ochranu mobilného telefónu. Zadné kryty, puzdrá a obaly pre Apple iPhone 14 presne kopírujú tvar mobilného telefónu.Pevne ho oviňte okolo zariadenia vrátane okrajov. Zadný kryt, puzdro a kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 14 v spojení s tvrdeným sklom dokonale chráni pred nárazmi, nečistotami a poškodením. Vďaka dizajnu obrázkov ich možno zaradiť medzi detské kufríky. Zadný kryt pre Apple iPhone 14 má potrebné výrezy pre konektory a ovládacie prvky.

 

 

Flipové pouzdro Apple iPhone 14

Flipové otváracie puzdro pre Apple iPhone 14

Flipové otváracie puzdrá, kryty a obaly pre Apple iPhone 14 chránia váš mobilný telefón zo všetkých strán. Ešte lepšia ochrana je zabezpečená v spojení s tvrdeným sklom na displeji. Flipové otváracie puzdro je vyrobené z kvalitných materiálov presne podľa veľkosti telefónu Apple iPhone 14.Samozrejmosťou je voľný prístup ku konektorom, ovládacím prvkom a fotoaparátu.Nájdete tu aj obrázkové, jednofarebné a luxusné flipové otváracie puzdrá, kryty a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 14. Skvele sa hodí ako praktická peňaženka alebo stojan na doma aj na cesty.

  

 

Zasouvací pouzdro Apple iPhone 14

 

Vreckové zaťahovacie puzdro pre Apple iPhone 14

Vreckové zaťahovacie puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 sú veľmi obľúbené pre svoju kompletnú ochranu a rýchlu manipuláciu. Vysúvacie puzdrá sú vlastne vrecká z textilných materiálov, ktoré zabraňujú poškodeniu telefónu Apple iPhone 14. Vreckové puzdrá, obaly a kryty sú ideálnym riešením pre každého, kto chce svoj mobilný telefón ešte dokonalejšie zabezpečiť.Vyberte si z ponuky puzdier od lacných až po luxusné puzdrá na Apple iPhone 14. 

  

 

Pouzdro za pásek Apple iPhone 14

 

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 14

Puzdrá, kryty a obaly na opasok sú čoraz obľúbenejšie pre jednoduché používanie a rýchlu dostupnosť mobilného telefónu Apple iPhone 14. Nielenže spoľahlivo chránia, ale sú aj skvelým doplnkom. Puzdrá, obaly a kryty pre mobilný telefón Apple iPhone 14 sú väčšinou vyrobené z kožených materiálov vo vertikálnom aj horizontálnom prevedení. Preto je to jedno z luxusných puzdier pre Apple iPhone 14. Pás drží na mieste pomocou robustnej pracky a otvárací flip udrží váš telefón v bezpečí.

 

 

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 14Športové puzdro pre Apple iPhone 14

Športové puzdrá, obaly a kryty vám umožnia mať mobilný telefón Apple iPhone 14 vždy po ruke. Umožňujú kompletné používanie smartfónu a špeciálnych aplikácií. Táto kategória zahŕňa puzdro na ruku pre Apple iPhone 14. Vodotesné puzdro, obal alebo kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 14 si získal popularitu aj vďaka svojmu univerzálnemu použitiu. Okrem pobytu pri vode sa s ním môžete vybrať aj do hôr na lyžovačku. Či už ide o kryty, puzdrá alebo kryty na ruky na behanie, alebo vodotesné či iné športy, vždy sú pripravené dokonale ochrániť váš Apple iPhone 14.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Česky
cz
Slovensky
sk