Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Pro

Zadné kryty
Flipové otváranie puzdier

Puzdrá, obaly a kryty pre mobilný telefón Apple iPhone 14 Pro dokonale chránia telefón a dokonale ho prispôsobujú štýlu jeho používateľa. Puzdrá, obaly a kryty sú šité na mieru pre Apple iPhone 14 Pro.Obsahujú prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom vrátane fotoaparátu, takže počas používania nie je potrebné telefón z puzdra vyberať.

Zobraziť viac
Zvolená kategória neobsahuje žiadne produkty

Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Pro môžu ochrániť váš telefón pred prachom, poškriabaním alebo dokonca zničením. Vďaka voľnému prístupu k základným ovládacím prvkom a konektorom sa pohodlne používa. Medzi najžiadanejšie patria lacné a luxusné, obrázkové puzdrá alebo kryty alebo kryty s farebným motívom pre Apple iPhone 14 Pro

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 14 Pro?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 14 Pro. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 14 Pro

Obaly na iPhone 14 Pro1. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 14 Pro 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

V prípade, že ide o Apple iPhone 14 Pro, pozrite si označenie tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 14 Pro.

 

 

Vyberte si z puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 14 Pro

 

Silikon na Apple iPhone 14 Pro

Zadný kryt pre Apple iPhone 14 Pro

Pre širokú škálu luxusných lacných, farebných, obrázkových puzdier, puzdier alebo krytov pre Apple iPhone 14 Pro je jedným z najobľúbenejších. Vysokokvalitné gélové alebo plastové materiály spoľahlivo chránia. Pre ešte lepšiu ochranu odporúčame použiť tvrdené sklo na displej. Veľmi obľúbené sú zrkadlové a karbónové kryty alebo detské puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro. Umožňujú voľný prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Smartfón môžete používať bez obmedzení.

 

 

Flipové pouzdro Apple iPhone 14 Pro

Flipové otváracie puzdro pre Apple iPhone 14 Pro

Flipové otváracie puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro sú funkčným a praktickým príslušenstvom. Vďaka svojmu dizajnu sa dokážu prispôsobiť štýlu používateľa. Knižkové puzdrá Apple iPhone 14 Pro sa skladajú z vaničky, ktorá chráni telo zariadenia a umožňuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Otváracia časť účinne chráni displej zariadenia. Do tejto kategórie patria aj prípady detí. Väčšinu flipových puzdier, puzdier a krytov pre Apple iPhone 14 Pro môžete používať ako peňaženku na doklady, kreditné alebo prístupové karty a hotovosť.Kvalitné materiály použité na výrobu otváracích puzdier len podčiarkujú jedinečnosť mobilného telefónu.

   

Zasouvací pouzdro Apple iPhone 14 Pro

 

Vreckové zaťahovacie puzdro pre Apple iPhone 14 Pro

Sú dokonalým nástrojom na ochranu pred poškodením. Vreckové zaťahovacie puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro sú vyhľadávané pre svoje spracovanie a farebný dizajn. Vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a vynikajúcim spracovaním. Ideálny pomocník na každodenné použitie. Vhodný na cesty aj do domácnosti. Luxusné a lacné vreckové zaťahovacie puzdrá, kryty a obaly môžu zabrániť poškodeniu alebo dokonca zničeniu vášho telefónu Apple iPhone 14 Pro.

  

 Pouzdro za pásek Apple iPhone 14 Pro

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 14 Pro

Ďalšia spoľahlivá ochrana zahŕňa puzdrá na opasok pre Apple iPhone 14 Pro.Zapínanie je zabezpečené prackou. Smartfón je uložený v puzdre s vnútorným polstrovaním, ktoré chráni displej pred poškriabaním.Vrecko na opasok sa uzatvára pomocou magnetu alebo suchého zipsu.Kvalitný materiál chráni telefón pred poškodením, prachom a škodami. Puzdro, kryt alebo kryt na opasok pre Apple iPhone 14 Pro je k dispozícii v dvoch základných prevedeniach - vertikálnom a horizontálnom.

  

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 14 ProŠportové puzdro pre Apple iPhone 14 Pro

Športové puzdrá, obaly a kryty sú pripravené pre tých, ktorí sa radi hýbu a chcú dokonalú a spoľahlivú ochranu svojho mobilného telefónu. Okrem odolných krytov sem patria aj vodotesné a bežecké puzdrá alebo puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro. Vodotesné a vodeodolné vyhotovenie puzdier možno používať nielen pri vode, ale aj pri zimných športoch na snehu!Samozrejme, pre Apple iPhone 14 Pro existujú puzdrá do ruky. Tie môžu používateľov nielen udržať v strehu, ale vďaka športovým aplikáciám aj pomôcť zvýšiť športový výkon.Vodotesné alebo bežecké kryty na ruku či zápästie a odolné kryty na mobilný telefón Apple iPhone 14 Pro by nemali chýbať vo výbave každého športového nadšenca.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Česky
cz
Slovensky
sk