Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Pro Max

Zadné kryty
Flipové otváracie puzdrá
Flipové otváracie puzdrá

Puzdrá, obaly a kryty pre mobilný telefón Apple iPhone 14 Pro Max dokonale chránia telefón a dokonale ho prispôsobujú štýlu jeho používateľa. Puzdrá, obaly a kryty sú šité na mieru pre Apple iPhone 14 Pro Max.Obsahujú prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom vrátane fotoaparátu, takže počas používania nie je potrebné telefón z puzdra vyberať.

Zobraziť viac
Zvolená kategória neobsahuje žiadne produkty

Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Pro Max môžu ochrániť váš telefón pred prachom, poškriabaním alebo dokonca zničením. Vďaka voľnému prístupu k základným ovládacím prvkom a konektorom sa pohodlne používa. Medzi najžiadanejšie patria lacné a luxusné, obrázkové puzdrá alebo kryty alebo puzdrá s farebným motívom pre Apple iPhone 14 Pro Max

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 14 Pro Max?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 14 Pro Max. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 14 Pro Max

Obaly na iPhone 14 Pro Max1. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 14 Pro Max 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

Ak ide o Apple iPhone 14 Pro Max, pozrite si označenie tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 14 Pro Max.

 

 

Vyberte si z puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 14 Pro Max

 

Silikon na Apple iPhone 14 Pro Max

Zadný kryt pre Apple iPhone 14 Pro Max

Pre širokú škálu luxusných lacných, farebných, obrázkových puzdier, puzdier alebo krytov pre Apple iPhone 14 Pro Max je jedným z najobľúbenejších. Vysokokvalitné gélové alebo plastové materiály spoľahlivo chránia. Pre ešte lepšiu ochranu odporúčame použiť tvrdené sklo na displej. Veľmi obľúbené sú zrkadlové a karbónové kryty alebo detské puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro Max. Umožňujú voľný prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Smartfón môžete používať bez obmedzení.

 

 

Flipové pouzdro Apple iPhone 14 Pro Max

Flipové otváracie puzdro pre Apple iPhone 14 Pro Max

Flipové otváracie puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro Max sú funkčným a praktickým príslušenstvom. Vďaka svojmu dizajnu sa dokážu prispôsobiť štýlu používateľa. Knižkové puzdrá Apple iPhone 14 Pro Max sa skladajú z vaničky, ktorá chráni telo zariadenia a umožňuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Otváracia časť účinne chráni displej zariadenia. Do tejto kategórie patria aj prípady detí. Väčšinu flipových puzdier, puzdier a krytov pre Apple iPhone 14 Pro Max môžete používať ako peňaženku na doklady, kreditné alebo prístupové karty a hotovosť.Kvalitné materiály použité na výrobu otváracích puzdier len podčiarkujú jedinečnosť mobilného telefónu.

   

Zasouvací pouzdro Apple iPhone 14 Pro Max

 

Vreckové zaťahovacie puzdro pre Apple iPhone 14 Pro Max

Sú dokonalým nástrojom na ochranu pred poškodením. Výsuvné vreckové puzdrá Apple iPhone 14 Pro Max sú vyhľadávané pre svoje spracovanie a farebné prevedenie. Vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a vynikajúcim spracovaním. Ideálny pomocník na každodenné použitie. Vhodný na cesty aj do domácnosti. Luxusné a lacné vreckové zaťahovacie puzdrá, kryty a obaly môžu zabrániť poškodeniu alebo dokonca zničeniu vášho telefónu Apple iPhone 14 Pro Max.

  

 Pouzdro za pásek Apple iPhone 14 Pro Max

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 14 Pro Max

Ďalšia spoľahlivá ochrana zahŕňa puzdrá na opasok pre Apple iPhone 14 Pro Max.Zapínanie je zabezpečené prackou. Smartfón je uložený v puzdre s vnútorným polstrovaním, ktoré chráni displej pred poškriabaním.Vrecko na opasok sa uzatvára pomocou magnetu alebo suchého zipsu.Kvalitný materiál chráni telefón pred poškodením, prachom a škodami. Puzdro, kryt alebo kryt na opasok pre Apple iPhone 14 Pro Max je k dispozícii v dvoch základných vyhotoveniach - vertikálnom a horizontálnom.

  

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 14 Pro MaxŠportové puzdro pre Apple iPhone 14 Pro Max

Športové puzdrá, obaly a kryty sú pripravené pre tých, ktorí sa radi hýbu a chcú dokonalú a spoľahlivú ochranu svojho mobilného telefónu. Okrem odolných krytov sem patria aj vodotesné a bežecké puzdrá alebo puzdrá pre Apple iPhone 14 Pro Max. Vodotesné a vodeodolné vyhotovenie puzdier možno používať nielen pri vode, ale aj pri zimných športoch na snehu!Samozrejme, že pre Apple iPhone 14 Pro Max existujú puzdrá do ruky. Tie môžu používateľov nielen udržať v strehu, ale vďaka športovým aplikáciám aj pomôcť zvýšiť športový výkon.Vodotesné alebo bežecké kryty na ruku či zápästie a odolné kryty na mobilný telefón Apple iPhone 14 Pro Max by nemali chýbať vo výbave každého športového nadšenca.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Česky
cz
Slovensky
sk