Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Plus

Zadné kryty
Flipové otváranie puzdier
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Najdokonalejšiu ochranu pre váš smartfón poskytuje ideálna kombinácia tvrdeného skla s puzdrom, obálkou alebo zadným krytom vyrobeným presne pre váš Apple iPhone 14 Plus. Keďže každý z nás má na svoj smartfón iné požiadavky, máme pre vás širokú ponuku farebných puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 14 Plus v rôznych dizajnoch.

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov

Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Plus spĺňajú všetky požiadavky na pohodlné používanie telefónu. Podporujú jedinečný dizajn smartfónu. Medzi tie nechcenejšie patria lacné a luxusné, puzdrá na obrazy, obaly alebo kryty. Puzdrá, obaly a kryty s tvrdeným sklom chránia Apple iPhone 14 Plus pred poškriabaním a poškodením. 

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 14 Plus?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 14 Plus. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 14 Plus

Obaly na iPhone 14 Plus1. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 14 Plus 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

Ak ide o Apple iPhone 14 Plus, pozrite si označenie tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 14 Plus.

 

 

Vyberte si z puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 14 Plus

 

Silikon na Apple iPhone 14 Plus

Zadný kryt pre Apple iPhone 14 Plus

Zadné kryty, puzdrá a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 14 Plus sú silikónové, plastové, ale aj ako odolný pancierový kryt pre dokonalú ochranu mobilného telefónu. Zadné kryty, puzdrá a obaly pre Apple iPhone 14 Plus presne kopírujú tvar mobilného telefónu.Pevne ho oviňte okolo zariadenia vrátane okrajov. Zadný kryt, puzdro a kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 14 Plus v spojení s tvrdeným sklom dokonale chráni pred nárazmi, nečistotami a poškodením. Vďaka dizajnu obrázkov ich možno zaradiť medzi detské kufríky. Zadný kryt pre Apple iPhone 14 Plus má potrebné výrezy pre konektory a ovládacie prvky.

 

 

Flipové pouzdro Apple iPhone 14 Plus

Flipové otváracie puzdro pre Apple iPhone 14 Plus

Flipové otváracie puzdrá, kryty a obaly pre Apple iPhone 14 Plus chránia váš mobilný telefón zo všetkých strán. Ešte lepšia ochrana je zabezpečená v spojení s tvrdeným sklom na displeji. Flipové otváracie puzdro je vyrobené z kvalitných materiálov presne podľa veľkosti telefónu Apple iPhone 14 Plus.Samozrejmosťou je voľný prístup ku konektorom, ovládacím prvkom a fotoaparátu.Nájdete tu aj obrázkové, jednofarebné a luxusné otváracie puzdrá, kryty a obaly pre Apple iPhone 14 Plus. Skvele sa hodí ako praktická peňaženka alebo stojan na doma aj na cesty.

  

 

Zasouvací pouzdro Apple iPhone 14 Plus

 

Vreckové zaťahovacie puzdro pre Apple iPhone 14 Plus

Vreckové zaťahovacie puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Plus sú veľmi obľúbené pre svoju kompletnú ochranu a rýchlu manipuláciu. Vysúvacie puzdrá sú vlastne vrecká z textilných materiálov, ktoré zabraňujú poškodeniu telefónu Apple iPhone 14 Plus. Vreckové puzdrá, obaly a kryty sú ideálnym riešením pre každého, kto chce svoj mobilný telefón ešte dokonalejšie zabezpečiť.Vyberte si z ponuky puzdier od lacných až po luxusné puzdrá na Apple iPhone 14 Plus. 

  

 

Pouzdro za pásek Apple iPhone 14 Plus

 

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 14 Plus

Puzdrá, kryty a obaly na opasok sú čoraz obľúbenejšie pre jednoduché používanie a rýchlu dostupnosť telefónu Apple iPhone 14 Plus. Nielenže spoľahlivo chránia, ale sú aj skvelým doplnkom. Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 14 Plus sú väčšinou vyrobené z kožených materiálov vo vertikálnom aj horizontálnom vyhotovení. Preto je to jedno z najluxusnejších puzdier pre Apple iPhone 14 Plus. Pás drží na mieste pomocou robustnej pracky a otvárací flip udrží váš telefón v bezpečí.

 

 

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 14 PlusŠportové puzdro pre Apple iPhone 14 Plus

Športové puzdrá, obaly a kryty vám umožnia mať mobilný telefón Apple iPhone 14 Plus vždy po ruke. Umožňujú kompletné používanie smartfónu a špeciálnych aplikácií. Táto kategória zahŕňa puzdro na ruku pre Apple iPhone 14 Plus. Vodotesné puzdro, obal alebo kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 14 Plus si získal popularitu aj vďaka svojmu univerzálnemu použitiu. Okrem pobytu pri vode sa s ním môžete vybrať aj do hôr na lyžovačku. Či už ide o kryty, puzdrá alebo kryty na ruky na behanie, vodotesné alebo iné športy, vždy sú pripravené dokonale ochrániť váš Apple iPhone 14 Plus.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Česky
cz
Slovensky
sk