Puzdrá, obaly a kryty Apple iPhone 13

Zadné kryty
Zadné kryty
Flipové otváracie puzdrá
Flipové otváracie puzdrá
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Púzdra, obaly a kryty pre Apple iPhone 13 dokonale ochránia váš telefón a dokonale sa prispôsobia štýlu jeho používateľa. Puzdrá, obaly a kryty sú vyrobené na mieru pre Apple iPhone 13.Obsahujú prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom vrátane fotoaparátu, takže počas používania nie je potrebné telefón z puzdra vyberať.

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov

Púzdra, obaly a kryty pre Apple iPhone 13 spĺňajú všetky požiadavky na pohodlné používanie telefónu. Podporujú jedinečný dizajn smartfónu. Medzi tie nechcenejšie patria lacné a luxusné, puzdrá na obrázky, obaly alebo kryty. Puzdrá, obaly a kryty s tvrdeným sklom chránia tvoj Apple iPhone 13 pred poškriabaním a poškodením. 

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 13?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 13. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 13

Obaly na iPhone 131. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 13 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

Ak ide o Apple iPhone 13, označenie nájdete tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 13.

 

 

Výber puzdier, obalov a krytov pre Apple iPhone 13

 

Silikon na Apple iPhone 13

Zadný kryt pre Apple iPhone 13

Zadné kryty, puzdrá a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 13 sú v silikónovom, plastovom vyhotovení, ale aj ako odolný kryt panzer pre dokonalú ochranu mobilného telefónu. Zadné kryty, puzdrá a obaly pre Apple iPhone 13 presne kopírujú tvar mobilného telefónu.Pevne ho oviňte okolo zariadenia vrátane okrajov. Zadný kryt, puzdro a kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 13 v spojení s tvrdeným sklom dokonale chráni pred nárazmi, nečistotami a poškodením. Vďaka dizajnu obrázkov ich možno zaradiť medzi detské kufríky. Zadný kryt pre Apple iPhone 13 má potrebné výrezy pre konektory a ovládacie prvky.

 

 

Flipové puzdro Apple iPhone 13

Otváracie puzdro pre Apple iPhone 13

Otváracie puzdrá, kryty a obaly pre Apple iPhone 13 chránia váš mobilný telefón zo všetkých strán. Pre ešte lepšiu ochranu je spojený s tvrdeným sklom displeja. Flipové otváracie puzdro je vyrobené z kvalitných materiálov presne podľa veľkosti mobilného telefónu Apple iPhone 13.Samozrejmosťou je voľný prístup ku konektorom, ovládacím prvkom a fotoaparátu.Nájdete tu aj obrázkové, jednofarebné a luxusné flipové otváracie puzdrá, kryty a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 13. Vynikajúca ako praktická peňaženka alebo stojan na doma aj na cesty.

  

 

Vysúvacie puzdro pre Apple iPhone 13

Vreckové vysúvacie puzdro pre Apple iPhone 13

Vysúvacie puzdrá, kryty a obaly Capsule pre mobilný telefón Apple iPhone 13 sú veľmi obľúbené pre svoju kompletnú ochranu a rýchle ovládanie. Vysúvacie puzdrá sú vlastne vrecká z textilných materiálov, ktoré zabraňujú poškodeniu telefónu Apple iPhone 13. Vreckové puzdrá, obaly a kryty sú ideálnym riešením pre každého, kto chce svoj mobilný telefón ešte dokonalejšie zabezpečiť.Vyberte si z ponuky puzdier od lacných až po luxusné puzdrá na Apple iPhone 13. 

  

 

Apple iPhone 13 Belt Case

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 13

Puzdrá, kryty a obaly na opasok sú čoraz obľúbenejšie pre jednoduché používanie a rýchlu dostupnosť mobilného telefónu Apple iPhone 13. Nielenže spoľahlivo chránia, ale sú aj skvelým doplnkom. Puzdrá, obaly a kryty pre mobilný telefón Apple iPhone 13 sú väčšinou vyrobené z kožených materiálov vo vertikálnom aj horizontálnom prevedení. Preto je to jedno z luxusných puzdier pre Apple iPhone 13. Drží za opaskom vďaka pevnej pracke a otvárací flip udrží váš telefón v bezpečí.

 

 

 

Vodotesné a bežecké puzdrá pre Apple iPhone 13Športové puzdro pre Apple iPhone 13

Športové puzdrá, obaly a kryty vám umožnia mať váš mobilný telefón Apple iPhone 13 vždy poruke. Umožňujú kompletné používanie smartfónu a špeciálnych aplikácií. Táto kategória zahŕňa bežecké púzdro na ruku pre Apple iPhone 13. vodotesné puzdro, obal alebo kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 13 si získal popularitu aj vďaka svojmu univerzálnemu použitiu. Okrem pobytu pri vode sa s ním môžete vybrať aj do hôr na lyžovačku. Či už ide o puzdro, alebo kryt na ruku na behanie, alebo vodotesný či iný športový obal, vždy sú pripravené dokonale ochrániť mobilný telefón Apple iPhone 13.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty sklademTyp bývania
Česky
cz
Slovensky
sk