Puzdrá, obaly a kryty Apple iPhone 13 Pro

Zadné kryty
Zadné kryty
Flipové otváracie puzdrá
Flipové otváracie puzdrá
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Pre dokonalú ochranu smartfónu je tvrdené sklo ideálnou kombináciou s púzdrom, puzdrom alebo zadným krytom vyrobeným presne pre váš Apple iPhone 13 Pro. Keďže každý z nás má na svoj smartfón iné požiadavky, existuje široká ponuka farebných puzdier, krytov a obalov pre Apple iPhone 13 Pro v rôznych dizajnoch.

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov

Púzdra, obaly a kryty pre Apple iPhone 13 Pro dokážu ochrániť váš telefón pred prachom, poškriabaním alebo dokonca zničením. Vďaka voľnému prístupu k základným ovládacím prvkom a konektorom sa pohodlne používa. Medzi najžiadanejšie patria lacné a luxusné, obrázkové puzdrá alebo kryty alebo kryty s farebným motívom pre Apple iPhone 13 Pro.

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 13 Pro?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 13 Pro. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 13 Pro

Obaly na iPhone 13 Pro1. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 13 Pro 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

Ak ide o Apple iPhone 13 Pro, označenie nájdete tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 13 Pro.

 

 

Výber puzdier, obalov a krytov pre Apple iPhone 13 Pro

 

Silikon na Apple iPhone 13 Pro

Zadný kryt pre Apple iPhone 13 Pro

Pre širokú škálu luxusných lacných, farebných, obrázkových púzdier, obalov alebo krytov pre Apple iPhone 13 Pro patrí medzi najobľúbenejšie. Vysokokvalitné gélové alebo plastové materiály spoľahlivo chránia. Pre ešte lepšiu ochranu odporúčame používať tvrdené sklo na displej. Veľmi obľúbené sú zrkadlové a karbónové kryty alebo detské puzdrá pre Apple iPhone 13 Pro. Umožňujú voľný prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Svoj smartfón môžete používať bez obmedzení.

 

 

Flipové puzdro Apple iPhone 13 Pro

Flipové otváracie puzdro pre Apple iPhone 13 Pro

Flipové otváracie puzdrá pre Apple iPhone 13 Pro sú funkčným a praktickým doplnkom. Vďaka svojmu dizajnu sa dokážu prispôsobiť štýlu používateľa. Knižkové puzdrá Apple iPhone 13 Pro sa skladajú z vaničky, ktorá chráni telo zariadenia a umožňuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Otváracia časť účinne chráni displej zariadenia. Do tejto kategórie patria aj prípady detí. Väčšinu flipových puzdier, puzdier a krytov pre Apple iPhone 13 Pro môžete používať ako peňaženku na doklady, kreditné alebo prístupové karty a hotovosť.Kvalitné materiály použité na výrobu otváracích puzdier len podčiarkujú jedinečnosť mobilného telefónu.

   

Vysúvacie puzdro Apple iPhone 13 Pro

 

Vysúvacie puzdro Apple iPhone 13 Pro

Je to dokonalý nástroj, ktorý vám pomôže ochrániť váš iPhone pred poškodením. Vreckové výsuvné puzdrá pre Apple iPhone 13 Pro sú vyhľadávané pre svoje spracovanie a farebný dizajn. Vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a vynikajúcim výkonom. Ideálny pomocník na každodenné použitie. Vhodný na cesty aj do domácnosti. Luxusné a lacné vreckové zaťahovacie puzdrá, kryty a obaly môžu zabrániť poškodeniu alebo dokonca zničeniu vášho telefónu Apple iPhone 13 Pro.

  

 Pouzdro za pásek Apple iPhone 13 Pro

Púzdro na opasok pre Apple iPhone 13 Pro

Dalšiu spoľahlivú ochranu predstavuje púzdro na opasok pre Apple iPhone 13 Pro.Zapínanie je zabezpečené prackou. Smartfón je uložený v puzdre s vnútorným polstrovaním, ktoré chráni displej pred poškriabaním.Vrecko na opasok sa uzatvára pomocou magnetu alebo suchého zipsu.Kvalitný materiál chráni telefón pred poškodením, prachom a škodami. Puzdro, kryt alebo kryt na opasok pre Apple iPhone 13 Pro je k dispozícii v dvoch základných vyhotoveniach - vertikálnom a horizontálnom.

  

 

Vodotesné a bežecké puzdrá pre Apple iPhone 13 ProŠportové puzdro pre Apple iPhone 13 Pro

A pre tých, ktorí sa radi hýbu, sú pripravené športové puzdrá, obaly a kryty pre dokonalú a spoľahlivú ochranu vášho mobilného telefónu. Okrem odolných krytov sem patria vodotesné a bežecké puzdrá alebo puzdrá pre Apple iPhone 13 Pro. Vodotesné a vodeodolné vyhotovenie puzdier možno používať nielen pri vode, ale aj pri zimných športoch na snehu!Samozrejme, že existujú bežné puzdrá do ruky pre Apple iPhone 13 Pro. Tie môžu používateľov nielen udržať v strehu, ale vďaka športovým aplikáciám aj pomôcť zvýšiť športový výkon.Vodotesné alebo bežecké kryty na ruku či zápästie a odolné kryty na mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro by nemali chýbať vo výbave každého športového nadšenca.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty sklademTyp bývania
Česky
cz
Slovensky
sk