Puzdrá, obaly a kryty Apple iPhone 13 Pro Max

Zadné kryty
Zadné kryty
Flipové otváracie puzdrá
Flipové otváracie puzdrá
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Púzdra, obaly a kryty pre Apple iPhone 13 Pro Max dokonale ochránia váš telefón a dokonale sa prispôsobia štýlu jeho používateľa. Puzdrá, obaly a kryty sú vyrobené na mieru pre Apple iPhone 13 Pro Max.Obsahujú prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom vrátane fotoaparátu, takže počas používania nie je potrebné telefón z puzdra vyberať.

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov

Púzdra, obaly a kryty pre Apple iPhone 13 Pro Max spĺňajú všetky požiadavky na pohodlné používanie telefónu. Podporujú jedinečný dizajn smartfónu. Medzi tie nechcenejšie patria lacné a luxusné, puzdrá na obrázky, obaly alebo kryty. Puzdrá, obaly a kryty s tvrdeným sklom chránia tvoj Apple iPhone 13 Pro Max pred poškriabaním a poškodením. 

 

Ako zistím, že mám Apple iPhone 13 Pro Max?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa. že hľadáte puzdro, obal alebo kryt naozaj pre Apple iPhone 13 Pro Max. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Kryt iPhone 13 Pro Max

Obaly na iPhone 13 Pro Max1. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Ťuknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 13 Pro Max 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane - na strane s displejom. Nájdete tu označenie modelu svojho telefónu Apple.

 

Ak ide o Apple iPhone 13 Pro Max, označenie nájdete tu.Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 13 Pro Max.

 

 

Výber puzdier, obalov a krytov pre Apple iPhone 13 Pro Max

 

Silikon na Apple iPhone 13 Pro Max

Zadný kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max

Zadné kryty, puzdrá a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max sú v silikónovom, plastovom vyhotovení, ale aj ako odolný kryt panzer pre dokonalú ochranu mobilného telefónu. Zadné kryty, puzdrá a obaly pre Apple iPhone 13 Pro Max presne kopírujú tvar mobilného telefónu.Pevne ho oviňte okolo zariadenia vrátane okrajov. Zadný kryt, puzdro a kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max v spojení s tvrdeným sklom dokonale chráni pred nárazmi, nečistotami a poškodením. Vďaka dizajnu obrázkov ich možno zaradiť medzi detské kufríky. Zadný kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max má potrebné výrezy pre konektory a ovládacie prvky.

 

 

Flipové puzdro Apple iPhone 13 Pro Max

Otváracie puzdro pre Apple iPhone 13 Pro Max

Otváracie puzdrá, kryty a obaly pre Apple iPhone 13 Pro Max chránia váš mobilný telefón zo všetkých strán. Pre ešte lepšiu ochranu je spojený s tvrdeným sklom displeja. Flipové otváracie puzdro je vyrobené z kvalitných materiálov presne podľa veľkosti mobilného telefónu Apple iPhone 13 Pro Max.Samozrejmosťou je voľný prístup ku konektorom, ovládacím prvkom a fotoaparátu.Nájdete tu aj obrázkové, jednofarebné a luxusné flipové otváracie puzdrá, kryty a obaly pre Apple iPhone 13 Pro Max. Vynikajúca ako praktická peňaženka alebo stojan na doma aj na cesty.

  

 

Apple iPhone 13 Pro Max vysúvacie puzdro

Apple iPhone 13 Pro Max vysúvacie puzdro

Vysúvacie puzdrá, kryty a obaly pre mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max sú veľmi obľúbené pre svoju kompletnú ochranu a rýchle ovládanie. Vysúvacie puzdrá sú vlastne vrecká z textilných materiálov, ktoré zabraňujú poškodeniu telefónu Apple iPhone 13 Pro Max. Vreckové puzdrá, obaly a kryty sú ideálnym riešením pre každého, kto chce svoj mobilný telefón ešte dokonalejšie zabezpečiť.Vyberte si z ponuky puzdier od lacných až po luxusné puzdrá na Apple iPhone 13 Pro Max. 

  

 

Apple iPhone 13 Pro Max Belt Case

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 13 Pro Max

Puzdrá, kryty a obaly na opasok sú čoraz obľúbenejšie pre jednoduché používanie a rýchlu dostupnosť mobilného telefónu Apple iPhone 13 Pro Max. Nielenže spoľahlivo chránia, ale sú aj skvelým doplnkom. Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 13 Pro Max sú väčšinou vyrobené z kožených materiálov vo vertikálnom aj horizontálnom prevedení. Preto je to jedno z luxusných puzdier pre Apple iPhone 13 Pro Max. Drží za opaskom vďaka pevnej pracke a otvárací flip udrží váš telefón v bezpečí.

 

 

 

Vodotesné a bežecké puzdrá pre Apple iPhone 13 Pro MaxŠportové puzdro pre Apple iPhone 13 Pro Max

Športové puzdrá, obaly a kryty vám umožnia mať váš mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max vždy poruke. Umožňujú kompletné používanie smartfónu a špeciálnych aplikácií. Do tejto kategórie patrí bežecké puzdro na ruku pre Apple iPhone 13 Pro Max. Vodotesné puzdro, obal alebo kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max si získal popularitu aj pre svoje univerzálne použitie. Okrem pobytu pri vode sa s ním môžete vybrať aj do hôr na lyžovačku. Či už ide o puzdro, alebo kryt na ruku na behanie, alebo vodotesný či iný športový obal, vždy sú pripravené dokonale ochrániť mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty sklademTyp bývania
Česky
cz
Slovensky
sk