Puzdrá a kryty Apple iPhone 12 Mini

Zadné kryty
Flipové puzdrá na knihy
Odolné silikónové puzdro iSaprio
Plastové puzdrá iSaprio
Silikónový nárazník iSaprio
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Puzdrá, obaly a kryty pre mobilný telefón Apple iPhone 12 Mini dokonale chránia telefón a dokonale ho prispôsobujú štýlu jeho používateľa. Puzdrá, obaly a kryty sú šité na mieru pre Apple iPhone 12 Mini.Obsahujú prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom vrátane fotoaparátu, takže počas používania nie je potrebné telefón z puzdra vyberať.

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov

Puzdrá, obaly a kryty pre Apple iPhone 12 Mini spĺňajú všetky požiadavky na pohodlné používanie telefónu. Podporujú jedinečný dizajn smartfónu. Medzi tie nechcenejšie patria lacné a luxusné, puzdrá na obrazy, obaly alebo kryty. Puzdrá, obaly a kryty s tvrdeným sklom chránia Apple iPhone 12 Mini pred poškriabaním a poškodením. 

 

Ako zistím, že mám iPhone 12 Mini?

Neviete presne, aký model iPhonu máte? Pomôžeme vám uistiť sa, že hľadáte ochranné puzdro, obal alebo kryt naozaj pre model Apple iPhone 12 Mini. Môžete to zistiť priamo v menu alebo v zásuvke na kartu SIM. 

Pouzdro iPhone 12 Mini

Obal iPhone 12 Mini1. V ponuke:

Prejdite do časti Nastavenia > Všeobecné > Informácie. Vpravo od položky Model sa zobrazí číslo dielu. Kliknutím na číslo dielu zobrazíte číslo modelu Apple A2399, A2176, A2398, A2400, A2399.

 

Kryt iPhone 12 Mini 2. V otvore na kartu SIM:

Model telefónu zistíte po vybratí zásuvky na kartu SIM. Pozrite sa do zásuvky na kartu SIM. Číslo modelu sa nachádza na hornej strane (na displeji). Pre Apple A2399, A2176, A2398, A2400, A2399 bude existovať označenie modelu.

 

V prípade Apple iPhone 12 Mini tu nájdete označenia A2399, A2176, A2398, A2400, A2399. Vy áno? Môžeme si teda vybrať puzdro, obal alebo kryt pre iPhone 12 Mini.

  

 

  

 Pouzdro za pásek Apple iPhone 12 Mini

Puzdro na opasok pre Apple iPhone 12 Mini

Ďalšia spoľahlivá ochrana zahŕňa puzdrá na opasok pre Apple iPhone 12 Mini.Zapínanie je zabezpečené prackou. Smartfón je uložený v puzdre s vnútorným polstrovaním, ktoré chráni displej pred poškriabaním.Vrecko na opasok sa uzatvára pomocou magnetu alebo suchého zipsu.Kvalitný materiál chráni telefón pred poškodením, prachom a škodami. Puzdro, kryt alebo kryt na opasok pre mobilný telefón Apple iPhone 12 Mini sa vyrába v dvoch základných prevedeniach - vertikálnom a horizontálnom.

    

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 12 MiniŠportové puzdro pre Apple iPhone 12 Mini

Športové puzdrá, obaly a kryty vám umožnia mať mobilný telefón Apple iPhone 12 Mini vždy po ruke. Umožňujú kompletné používanie smartfónu a špeciálnych aplikácií. Táto kategória zahŕňa puzdro na behanie do ruky pre Apple iPhone 12 Mini. Vodotesné puzdro, obal alebo kryt pre mobilný telefón Apple iPhone 12 Mini si získal popularitu aj vďaka svojmu univerzálnemu použitiu. Okrem pobytu pri vode sa s ním môžete vybrať aj do hôr na lyžovačku. Či už ide o puzdro, puzdro, alebo bežecké kryty na ruky, alebo vodotesné či iné športy, vždy sú pripravené dokonale ochrániť váš Apple iPhone 12 Mini.

 

 

Zobraziť viac
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
IČ DPH (DIČ): CZ05776767
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty sklademTyp bývania
Česky
cz
Slovensky
sk